Berdal Pandser stadsuitloop waterkerende folie dakdoorvoer 60x80 mm 90 graden - A50200074 - afbeelding 1
Berdal Pandser stadsuitloop waterkerende folie dakdoorvoer 60x80 mm 90 graden - A50200074 - afbeelding 2

Berdal Pandser stadsuitloop waterkerende folie dakdoorvoer 60x80 mm 90 graden WKFEP600-1060

Artikelnummer: A50200074

  • Waterkerende folie
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM dakdoorvoer
  • WKFEP600-1060
  • 8713331041483

van 1 € 48,36 per stuk 5,37 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Waterkerende folie

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM dakdoorvoer

  • WKFEP600-1060

  • 8713331041483

  • Pandser EPDM assortiment

  • Voor dak-, goot en gevel

  • EPDM stadsuitloop

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP600-1060
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP6001060
EAN artikel 8713331041483
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10598469
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Dakdoorvoeren - Dakdoorvoer
Productgroep Stadsuitloop
Productsoort Waterkerende folie
Type Pandser EPDM dakdoorvoer
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Breedte 60 mm
Lengte 80 mm
Aantal per doos 30 stuks
Hoek 90 graden

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1