Berdal Pandser Multitop ST dak- en wandfolie vochtregulerend 1,50x50 m zwart - A50201129 - afbeelding 1
Berdal Pandser Multitop ST dak- en wandfolie vochtregulerend 1,50x50 m zwart - A50201129 - afbeelding 2

Berdal Pandser Multitop ST dak- en wandfolie vochtregulerend 1,50x50 m zwart DWF10150-1015

Artikelnummer: A50201129

  • Dak- en wandfolie
  • Pandser
  • Type Pandser Multitop ST dak- en wandfolie
  • DWF10150-1015
  • 8713331013787

van 1 € 164,92 per stuk 29,10 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Dak- en wandfolie

  • Merk Pandser

  • Type Pandser Multitop ST dak- en wandfolie

  • DWF10150-1015

  • 8713331013787

  • Multitop folies zijn geschikt voor de koude, buitenzijde van dak- en gevelconstructies in nieuwbouw en renovatie

  • Multitop is een waterdicht en dampopen microporeus spinvlies

  • Er kan geen vocht van buitenaf naar binnen

  • Dit houdt de constructie en isolatie droog

  • Daarnaast is de Multitop verkrijgbaar met een geintegreerde dubbelzijdige tape

  • De folies hoeven dan slechts met een overlap bevestigd te worden en vervolgens met behulp van deze geintegreerde tape eenvoudig luchtdicht afgesloten worden door de schutfolies van deze tape te verwijderen en beide zijden tegen elkaar aan te drukken

  • Dit bespaart in materiaal en arbeidstijd ten opzichte van het afdichten van deze overlappen met een losse tape, die achteraf aangebracht dient te wordenPandser Multitop is geschikt voor de koude buitenzijde, als daken en wanden

  • Verkrijgbaar in blauw, zwart en grijs

  • Een microporeus spinvlies

  • Dampopen en waterdicht

  • Leverbaar met geintegreerde dubbelzijdige tape voor snelle afdichting

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier DWF10150-1015
Alternatief artikelnummer leverancier DWF101501015
EAN artikel 8713331013787
Intrastat CBS code 59039099
Artikel ID N11006841
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - Folie vochtwerend
Productgroep Dak- en wandfolies
Productsoort Dak- en wandfolie
Type Pandser Multitop ST dak- en wandfolie
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Aantal per pallet 44 rollen
Breedte 1,50 m
Lengte 50 m

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1