Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 1,12x5 m grijs - A50200373 - afbeelding 1
Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 1,12x5 m grijs - A50200373 - afbeelding 2
Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 1,12x5 m grijs - A50200373 - afbeelding 3

Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 1,12x5 m grijs WKFEP250-1120

Artikelnummer: A50200373

  • EPDM loodvervanger
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash
  • WKFEP250-1120
  • 8713331002224

van 1 € 619,12 per stuk 154,78 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM loodvervanger

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash

  • WKFEP250-1120

  • 8713331002224

  • Pandser EPDM assortiment

  • Voor dak-, goot en gevel

  • De tweede generatie loodvervangers!

  • Volledig zelfklevende, zeer elastische en gebruiksvriendelijke loodvervanger

  • In 4 kleuren en 5 breedtes verkrijgbaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP250-1120
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP2501120
EAN artikel 8713331002224
Intrastat CBS code 76169100
Artikel ID N10730422
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Lood - Bladloodvervangers - Bladloodvervanger
Productgroep EPDM loodvervangers
Productsoort EPDM loodvervanger
Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Grijs
Aantal per pallet 30 rollen
Breedte 1,12 m
Lengte 5 m
Aantal per doos 1 rol

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1