Berdal Pandser EPDM schaar - A50200554 - afbeelding 1
Berdal Pandser EPDM schaar - A50200554 - afbeelding 2

Berdal Pandser EPDM schaar WKFEP400-1004

Artikelnummer: A50200554

  • EPDM schaar
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM accessoire gereedschap schaar
  • WKFEP400-1004
  • 8713331040172

van 1 € 36,09 per stuk 4,01 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM schaar

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM accessoire gereedschap schaar

  • WKFEP400-1004

  • 8713331040172

  • Pandser EPDM assortiment

  • Voor dak-, goot en gevel

  • EPDM gereedschappen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP400-1004
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP4001004
EAN artikel 8713331040172
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10588772
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Scharen - PVC schaar
Productgroep EPDM gereedschap
Productsoort EPDM schaar
Type Pandser EPDM accessoire gereedschap schaar
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Gewicht 400 g
Breedte 26 cm
Lengte 9 cm
Hoogte 2 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1