Berdal Pandser EPDM folie ZK-Butyl 400 mm x 20 m - A50200207 - afbeelding 1
Berdal Pandser EPDM folie ZK-Butyl 400 mm x 20 m - A50200207 - afbeelding 2
Berdal Pandser EPDM folie ZK-Butyl 400 mm x 20 m - A50200207 - afbeelding 3

Berdal Pandser EPDM folie ZK-Butyl 400 mm x 20 m WKFEP551-0402

Artikelnummer: A50200207

  • EPDM folie zelfklevend butyl
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM folie
  • WKFEP551-0402
  • 8713331040165

van 1 € 406,88 per stuk 71,80 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM folie zelfklevend butyl

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM folie

  • WKFEP551-0402

  • 8713331040165

  • Pandser EPDM assortiment

  • Voor de goot

  • EPDM voorzien van zelfklevende butyl tape UV bestendig

  • Hoge aanvangshechting, blijvend elastisch en eenvoudig verwerkbaar

  • Toepasbaar als waterkering en winddichting in gevel- en gootconstructies

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP551-0402
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP5510402
EAN artikel 8713331040165
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10598447
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - EPDM-folie
Productgroep EPDM folies
Productsoort EPDM folie zelfklevend butyl
Type Pandser EPDM folie
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Breedte 0,4 m
Lengte 20 m

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1