Berdal Gripline-T specie kuip 160 L zwart (80x51) - A50200538 - afbeelding 1
Berdal Gripline-T specie kuip 160 L zwart (80x51) - A50200538 - afbeelding 2
Berdal Gripline-T specie kuip 160 L zwart (80x51) - A50200538 - afbeelding 3
Berdal Gripline-T specie kuip 160 L zwart (80x51) - A50200538 - afbeelding 4

Berdal Gripline-T specie kuip 160 L zwart (80x51) KUI01600-0001

Artikelnummer: A50200538

  • T-Line kuip
  • Gripline
  • Type Kuip Gripline-T Special
  • KUI01600-0001
  • 8713331011387

van 1 € 45,08 per stuk 5,01 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • T-Line kuip

  • Merk Gripline

  • Type Kuip Gripline-T Special

  • KUI01600-0001

  • 8713331011387

  • Gripline Specials

  • Diverse varianten en specials in emmers, kuipen en bakken

  • Voorzien van 2 ergonomische handgrepen

  • Zware professionele uitvoering

  • Voorzien van TÜV-GS certificering

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier KUI01600-0001
Alternatief artikelnummer leverancier KUI016000001
EAN artikel 8713331011387
Intrastat CBS code 39231090
Artikel ID N10021026
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Metselgereedschappen - Speciekuipen - Speciekuip
Productgroep T-Line kuipen
Productsoort T-Line kuip
Type Kuip Gripline-T Special
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Inhoud 160 L
Aantal per pallet 60 stuks
Hoogte 51 cm
Diameter (top) 80 cm
Diameter (bodem) 60 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1