Berdal Gripline deurbuffer rubber 60 mm rood - A50200022 - afbeelding 1
Berdal Gripline deurbuffer rubber 60 mm rood - A50200022 - afbeelding 2

Berdal Gripline deurbuffer rubber 60 mm rood RBP06000-3001

Artikelnummer: A50200022

  • Deurbuffer
  • Gripline
  • Type Gripline deurbuffer rood
  • RBP06000-3001
  • 8713331047713

van 1 € 16,90 per 10 stuks 0,14 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Deurbuffer

  • Merk Gripline

  • Type Gripline deurbuffer rood

  • RBP06000-3001

  • 8713331047713

  • Gripline Deurbuffers

  • Glad afgewerkt en solide van kwaliteit

  • Verkrijgbaar in 5 formaten en 5 kleuren

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier RBP06000-3001
Alternatief artikelnummer leverancier RBP060003001
EAN artikel 8713331047713
Intrastat CBS code 40169997
Artikel ID N10000199
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper - Deurbuffer rubber
Productgroep Deurbuffers
Productsoort Deurbuffer
Type Gripline deurbuffer rood
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Kleur Rood
Aantal per doos 25 stuks
Hoogte 60 mm
Diameter (bodem) 40 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1