Berdal Gripline-D specie kuip 65 L wit 4 grepen L-Scala - A50200511 - afbeelding 1
Berdal Gripline-D specie kuip 65 L wit 4 grepen L-Scala - A50200511 - afbeelding 2

Berdal Gripline-D specie kuip 65 L wit 4 grepen L-Scala KUI00650-4102

Artikelnummer: A50200511

  • D-Line kuip
  • Gripline
  • Type Kuip Gripline-D Durable
  • KUI00650-4102
  • 8713331003344

van 1 € 14,89 per stuk 1,21 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • D-Line kuip

  • Merk Gripline

  • Type Kuip Gripline-D Durable

  • KUI00650-4102

  • 8713331003344

  • Gripline Durable

  • De nieuwste lijn met emmers, kuipen en bakken

  • Voorzien van 4 ergonomische handgrepen en literscala

  • Voorzien van TÜV-GS certificering

  • Fraaie afwerking, minder geur en betere handling

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier KUI00650-4102
Alternatief artikelnummer leverancier KUI006504102
EAN artikel 8713331003344
Intrastat CBS code 39231090
Artikel ID N10783614
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Metselgereedschappen - Speciekuipen - Speciekuip
Productgroep D-Line kuipen
Productsoort D-Line kuip
Type Kuip Gripline-D Durable
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Wit
Inhoud 65 L
Aantal per pallet 72 stuks
Hoogte 32,7 cm
Diameter (top) 58,5 cm
Diameter (bodem) 47 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1