Berdal Foliefol Top G dak- en wandfolie vochtregulerend 2,00x50 m - A50200290 - afbeelding 1
Berdal Foliefol Top G dak- en wandfolie vochtregulerend 2,00x50 m - A50200290 - afbeelding 2
Berdal Foliefol Top G dak- en wandfolie vochtregulerend 2,00x50 m - A50200290 - afbeelding 3

Berdal Foliefol Top G dak- en wandfolie vochtregulerend 2,00x50 m DWF10150-0021

Artikelnummer: A50200290

  • Dak- en wandfolie
  • Foliefol
  • Type Foliefol Top G dak- en wandfolie vochtregulerend
  • DWF10150-0021
  • 8713331379555

van 1 € 117,66 per stuk 20,76 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Dak- en wandfolie

  • Merk Foliefol

  • Type Foliefol Top G dak- en wandfolie vochtregulerend

  • DWF10150-0021

  • 8713331379555

  • Voor gesloten gevels heeft Foliefol de Foliefol Top G

  • Deze gewapende geperforeerde folie is transparant, wat de installatie eenvoudiger maakt

  • Foliefol Top G wordt als waterkerende dampdoorlatende laag aan de koude zijde van gesloten gevels in nieuwbouw en renovatie toegepast en is herkenbaar aan de blauwe wapening

  • Foliefol Top G is:

  • Gewapend geperforeerd LDPE

  • Geschikt voor de koude buitenzijde (gesloten gevels) en zachte isolatie (bijvoorbeeld glaswol/steenwol)

  • Dampdoorlatend

  • Leverbaar in breedtes van 1,50-2,00 en 2,60 m

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier DWF10150-0021
Alternatief artikelnummer leverancier DWF101500021
EAN artikel 8713331379555
Intrastat CBS code 59039099
Artikel ID N10020987
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - Folie vochtregulerend
Productgroep Dak- en wandfolies
Productsoort Dak- en wandfolie
Type Foliefol Top G dak- en wandfolie vochtregulerend
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Aantal per pallet 50 rollen
Breedte 2 m
Lengte 50 m

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1