Berdal Foliefol puinzak 1200x1500x0,10 mm transparant - A50200043 - afbeelding 1
Berdal Foliefol puinzak 1200x1500x0,10 mm transparant - A50200043 - afbeelding 2

Berdal Foliefol puinzak 1200x1500x0,10 mm transparant VPM10301-0100

Artikelnummer: A50200043

  • Zak
  • Foliefol
  • Type Foliefol puinzak
  • VPM10301-0100
  • 8713331004327

van 1 € 91,58 per 50 stuks 0,26 € off -12,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Zak

  • Merk Foliefol

  • Type Foliefol puinzak

  • VPM10301-0100

  • 8713331004327

  • Foliefol verpakkingsmaterialen

  • PE afval- en puinzakken

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier VPM10301-0100
Alternatief artikelnummer leverancier VPM103010100
EAN artikel 8713331004327
Intrastat CBS code 39201025
Artikel ID N10020982
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bouwproducten - Afvalzakken - Afvalzak - Puinzak
Productgroep Zakken
Productsoort Zak
Type Foliefol puinzak
Minimale bestelhoeveelheid 50 stuks
Kleur Transparant
Aantal per pallet 2500 stuks
Breedte 1,2 m
Lengte 1,5 m
Aantal per doos 50 stuks
Type folie 100 my

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1