Berdal Foliefol PE bouwfolie tolerantie 2x50 m T100 transparant klasse 3 - A50200115 - afbeelding 1
Berdal Foliefol PE bouwfolie tolerantie 2x50 m T100 transparant klasse 3 - A50200115 - afbeelding 2

Berdal Foliefol PE bouwfolie tolerantie 2x50 m T100 transparant klasse 3 PEF10250-0110

Artikelnummer: A50200115

  • Bouwfolie
  • Foliefol
  • Type Foliefol PE-folie
  • PEF10250-0110
  • 8713331330433

van 1 € 15,41 per stuk 1,25 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Bouwfolie

  • Merk Foliefol

  • Type Foliefol PE-folie

  • PEF10250-0110

  • 8713331330433

  • Foliefol bouwfolie

  • Geproduceerd uit regeneraat PE

  • Standaard leverbaar in transparant en zwart in diverse breedtes en diktes

  • Foliefol bouwfolie is breed inzetbaar als bescherming van diverse bouwmaterialen en tevens als tijdelijke afdichting van ramen en deuren

  • Afwijkende formaten, kleuren en diktes op aanvraag leverbaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier PEF10250-0110
Alternatief artikelnummer leverancier PEF102500110
EAN artikel 8713331330433
Intrastat CBS code 39201089
Artikel ID N10000204
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - Bouwfolie tolerantie PE
Productgroep Bouwfolies
Productsoort Bouwfolie
Type Foliefol PE-folie
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Transparant
Aantal per pallet 232 rollen
Breedte 2 m
Lengte 50 m
Type folie T100

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1