Berdal Foliefol DPC waterkerende folie 1200 mm x 50 m - A50200136 - afbeelding 1
Berdal Foliefol DPC waterkerende folie 1200 mm x 50 m - A50200136 - afbeelding 2

Berdal Foliefol DPC waterkerende folie 1200 mm x 50 m WKFDP500-1200

Artikelnummer: A50200136

  • Waterkerende folie
  • Foliefol
  • Type Foliefol DPC dak- en wandfolie
  • WKFDP500-1200
  • 8713331245645

van 1 € 61,39 per stuk 8,77 € off -12,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Waterkerende folie

  • Merk Foliefol

  • Type Foliefol DPC dak- en wandfolie

  • WKFDP500-1200

  • 8713331245645

  • DPC, Foliefol waterkerende folie

  • Aan twee zijden voorzien van wafelstructuur

  • Kant gesneden en daardoor moeiteloos af te rollen

  • Waterkering bij kozijnaansluitingen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFDP500-1200
Alternatief artikelnummer leverancier WKFDP5001200
EAN artikel 8713331245645
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10783770
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - DPC-folie
Productgroep Waterkerende folies
Productsoort Waterkerende folie
Type Foliefol DPC dak- en wandfolie
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Aantal per pallet 48 rollen
Breedte 1,2 m
Lengte 50 m
Aantal per doos 1 rol
Type folie 300 my

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1