Dulimex DX 766-08V scheepsketting bundel 30 m korte schakel type 766 8 mm staal thermisch verzinkt 8000.766.08TH
Artikelnummer: A30201329
- Scheepsketting op bundel type 766 thermisch verzinkt
- Dulimex DX
- Type 766-08V
- 8000.766.08TH
- 8716336460457
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 39,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Scheepsketting op bundel type 766 thermisch verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 766-08V
-
8000.766.08TH
-
8716336460457
-
DX scheepsketting Type 766 thermisch verzinkt is zeer goed beschermd tegen roest
-
De ketting is dan ook uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
Bouw enamp Industrie
-
Scheepsvaart enamp Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX scheepsketting Type 766 thermisch verzinkt bestaat uit gelaste kortschalmige kettingschakels
-
Hierdoor is de scheepsketting soepeler dan de voetketting en daardoor beter handelbaar in verschillende toepassingen
-
De ketting is gemaakt van staal en daarna thermisch verzonken
-
Andere namen voor thermisch verzinken zijn volbadverzinken of vuurverzinken
-
Zoals gezegd beschermt deze finishing de ketting zeer goed tegen roestvorming
-
Toepassingsadvies
-
Deze scheepsketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Tijdens de productie wordt de ketting
-
getest met een proeflast
-
zoals weergegeven in de DIN 766
-
De opgegeven
-
WLL geldt voor statische belasting
-
en mag nooit worden overschreden!
-
Voor meer informatie over normeringen en WLL zie de aanvullende informatie bij het artikel
-
Alternatief
-
Een alternatief dat ook erg geschikt is voor de buitentoepassing is RVS (roestvaststaal) scheepsketting
-
Net als thermisch verzinkt is een RVS ketting ook zeer goed beschermd tegen roestvorming
-
Materiaal: staal
-
Finish: thermisch verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen
-
normering: gelijkend DIN 766
-
Maatvoering: niet gekalibreerd
-
Dulimex DX 766-08V scheepsketting bundel 30 m korte schakel type 766 8 mm staal thermisch verzinkt 8000.766.08TH kopen?
-
Dulimex DX Scheepsketting kortschalmig DIN 766 thermisch verzinkt en meer Scheepskettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutDIY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.766.08TH |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800076608TH |
| EAN artikel | 8716336460457 |
| EAN verpakking | 8716336134259 |
| EAN ompak | 8716336556563 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10035061 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Scheepskettingen - Scheepsketting kortschalmig DIN 766 thermisch verzinkt |
| Productgroep | Scheepskettingen op bundel type 766 thermisch verzinkt |
| Productsoort | Scheepsketting op bundel type 766 thermisch verzinkt |
| Type | 766-08V |
| Alternatief type | 76608V |
| Minimum besteleenheid | 30 meter |
| Lengte per bundel | 30 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Thermisch verzinkt |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden en nestwielen |
| Normering | Gelijkend DIN 766 |
| Maatvoering | Niet gekalibreerd |
| d | 8 mm |
| t | 24 mm |
| b | 27,2 mm |
| WLL | 800 kg |