Phantom 73.241 HM wisselplaat SNMG 120412-PM PC20 73.241.4376
Artikelnummer: A40527456
- HM wisselplaat
- Phantom
- Type 73.241
- 73.241.4376
- 8716563782629
Vanaf 10
€ 116,74 per 10 stuks
2,92 € off
-20%
Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Van Ommen
Beschrijving
-
HM wisselplaat
-
Merk Phantom
-
Type 73.241
-
73.241.4376
-
8716563782629
-
Wisselplaat grootte (lxb): 1204
-
Dikte wisselplaat (b1): 4,76
-
Snijlengte (l1): 12,7
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 73.241.4376 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 732414376 |
| EAN artikel | 8716563782629 |
| Intrastat CBS code | 82090020 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Van Ommen |
| EAN leverancier | 8716563000006 |
| Merk | Phantom |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Draaigereedschappen - Wisselplaten |
| Productgroep | Negatieve wisselplaten |
| Productsoort | HM wisselplaat |
| Type | 73.241 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks |
| Inhoud verpakking | 10 stuks |
| Uitvoering wisselplaat (uitvoering) | SNMG |
| Gereedschapsmateriaal | HM |
| Snedediepte (ap) | 0,8-6 mm |
| Voeding (fn) | 0,18-0,6 mm/omw |
| Radius wisselplaat (r) | 1,2 mm |
| Geometrie wisselplaat (Geo) | PM |
| Kwaliteit wisselplaat (HM) | PC20 |