GB 861017 montageband blauwe cassette vlak 10 m 17x0,8 mm SV - A18000041 - afbeelding 1
GB 861017 montageband blauwe cassette vlak 10 m 17x0,8 mm SV - A18000041 - afbeelding 2
GB 861017 montageband blauwe cassette vlak 10 m 17x0,8 mm SV - A18000041 - afbeelding 3

GB 861017 montageband blauwe cassette vlak 10 m 17x0,8 mm SV 861017.0001

Article no.: A18000041

  • Montageband blauwe cassette vlak
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 861017
  • 861017.0001
  • 8714318059279

van 1 € 12,31 per stuk 1,37 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Montageband blauwe cassette vlak
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 861017
  • 861017.0001
  • 8714318059279
  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Afmeting 10 m
Alternatief artikelnummer leverancier 8610170001
Artikel ID 10631639
Artikelnummer leverancier 861017.0001
EAN artikel 8714318059279
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318059279
Gatenpatroon 7 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 17x0,8 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Montageband blauwe cassette vlak
Type 861017
Uitvoering In blauwe cassette - vlak
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1