GB 85458 montagestrip-windverband 50 m 40x2 mm SV - A18000037 - afbeelding 1
GB 85458 montagestrip-windverband 50 m 40x2 mm SV - A18000037 - afbeelding 2
GB 85458 montagestrip-windverband 50 m 40x2 mm SV - A18000037 - afbeelding 3

GB 85458 montagestrip-windverband 50 m 40x2 mm SV 85458.0001

Article no.: A18000037

  • Montageband-windverband
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 85458
  • 85458.0001
  • 8714318006891

van 1 € 98,05 per stuk 24,51 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Montageband-windverband
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 85458
  • 85458.0001
  • 8714318006891
  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Afmeting 50 m
Alternatief artikelnummer leverancier 854580001
Artikel ID 10632471
Artikelnummer leverancier 85458.0001
EAN artikel 8714318006891
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318006891
Gatenpatroon 2/5-1/5 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 40x2 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Montageband-windverband
Type 85458
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1