GB 85454 montagestrip-windverband 10 m 20x1 mm SV - A18000027 - afbeelding 1
GB 85454 montagestrip-windverband 10 m 20x1 mm SV - A18000027 - afbeelding 2
GB 85454 montagestrip-windverband 10 m 20x1 mm SV - A18000027 - afbeelding 3

GB 85454 montagestrip-windverband 10 m 20x1 mm SV 85454.0001

Article no.: A18000027

  • Montageband-windverband
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 85454
  • 85454.0001
  • 8714318006853

van 1 € 12,52 per stuk 1,39 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Montageband-windverband
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 85454
  • 85454.0001
  • 8714318006853
  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Afmeting 10 m
Alternatief artikelnummer leverancier 854540001
Artikel ID 10632467
Artikelnummer leverancier 85454.0001
EAN artikel 8714318006853
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318006853
Gatenpatroon 2/4-1/6 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 20x1 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Montageband-windverband
Type 85454
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1