GB 854516 montagestrip-windverband 6 m 40x2 mm SV - A18000021 - afbeelding 1
GB 854516 montagestrip-windverband 6 m 40x2 mm SV - A18000021 - afbeelding 2
GB 854516 montagestrip-windverband 6 m 40x2 mm SV - A18000021 - afbeelding 3

GB 854516 montagestrip-windverband 6 m 40x2 mm SV 854516.0001

Article no.: A18000021

  • Montageband-windverband
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 854516
  • 854516.0001
  • 8714318999599

van 1 € 17,97 per stuk 2,00 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Montageband-windverband
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 854516
  • 854516.0001
  • 8714318999599
  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Afmeting 6 m
Alternatief artikelnummer leverancier 8545160001
Artikel ID 10633774
Artikelnummer leverancier 854516.0001
EAN artikel 8714318999599
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318999599
Gatenpatroon 2/5-1/5 mm
Intrastat code 73089059
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Materiaal 40x2 mm
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Sendzimir verzinkt
Oppervlaktebehandeling SV
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Montageband-windverband
Type 854516
Verpakking Stuk
Verpakt per 1 stuk

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1