GB 45880 slotbout compleet moer, bout en ring M8x80 mm ZV - A18000007 - afbeelding 1
GB 45880 slotbout compleet moer, bout en ring M8x80 mm ZV - A18000007 - afbeelding 2
GB 45880 slotbout compleet moer, bout en ring M8x80 mm ZV - A18000007 - afbeelding 3

GB 45880 slotbout compleet moer, bout en ring M8x80 mm ZV 45880.0025

Article no.: A18000007

  • Slotbout compleet moer, bout en ring
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 45880
  • 45880.0025
  • 8714318053901
  • 8714318053918

van 1 € 26,22 per 25 stuks 0,12 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Slotbout compleet moer, bout en ring
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 45880
  • 45880.0025
  • 8714318053901
  • 8714318053918
  • Oppervlaktebehandeling: ZV

Eigenschappen

Afmeting M8x80 mm
Alternatief artikelnummer leverancier 458800025
Artikel ID 10633977
Artikelnummer leverancier 45880.0025
EAN artikel 8714318053901
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318053918
Intrastat code 73181900
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Zwart verzinkt
Oppervlaktebehandeling ZV
Productgroep Tuinbeslag
Productsoort Slotbout compleet moer, bout en ring
Toepassing Voor hengen zwart
Type 45880
Verpakking Zak
Verpakt per 25 stuks

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1