GB 45850 slotbout compleet moer, bout en ring M8x50 mm ZV - A18000003 - afbeelding 1
GB 45850 slotbout compleet moer, bout en ring M8x50 mm ZV - A18000003 - afbeelding 2
GB 45850 slotbout compleet moer, bout en ring M8x50 mm ZV - A18000003 - afbeelding 3

GB 45850 slotbout compleet moer, bout en ring M8x50 mm ZV 45850.0025

Article no.: A18000003

  • Slotbout compleet moer, bout en ring
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 45850
  • 45850.0025
  • 8714318053840
  • 8714318053857

van 1 € 22,41 per 25 stuks 0,10 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Voor geretourneerde producten worden retourkosten in rekening gebracht
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten worden berekend

Beschrijving

  • Slotbout compleet moer, bout en ring
  • Merk GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 45850
  • 45850.0025
  • 8714318053840
  • 8714318053857
  • Oppervlaktebehandeling: ZV

Eigenschappen

Afmeting M8x50 mm
Alternatief artikelnummer leverancier 458500025
Artikel ID 10633974
Artikelnummer leverancier 45850.0025
EAN artikel 8714318053840
EAN leverancier 8714318099992
EAN verpakking 8714318053857
Intrastat code 73181900
Leverancier Gebroeders Bodegraven
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Oppervlak Zwart verzinkt
Oppervlaktebehandeling ZV
Productgroep Tuinbeslag
Productsoort Slotbout compleet moer, bout en ring
Toepassing Voor hengen zwart
Type 45850
Verpakking Zak
Verpakt per 25 stuks

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1