GB 340210 renovatieplug 210 mm diameter 8 mm NY - A18002443 - afbeelding 1
GB 340210 renovatieplug 210 mm diameter 8 mm NY - A18002443 - afbeelding 2
GB 340210 renovatieplug 210 mm diameter 8 mm NY - A18002443 - afbeelding 3

GB 340210 renovatieplug 210 mm diameter 8 mm NY 340210.0250

Artikelnummer: A18002443

  • Renovatieplug
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 340210
  • 340210.0250
  • 8714318075309

van 1 € 154,28 per 250 stuks 0,11 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Productie op order, verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Renovatieplug

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 340210

  • 340210.0250

  • 8714318075309

  • Lange plug diameter 8 mm die wordt geplaatst in het binnenblad van een bestaande spouwmuur en in combinatie met een UNI-slagspouwanker (dat met chemische mortel wordt verlijmd in de voeg van de buitenmuur) de stabiliteit van een bestaande gevel herstelt of verbetert

  • De UNI-renovatieplug maakt deel uit van het UNI-Spouwrenovatiesysteem en is -afhankelijk van het spouwbereik- leverbaar in diverse lengtes

  • Oppervlaktebehandeling: NY

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 340210.0250
Alternatief artikelnummer leverancier 3402100250
EAN artikel 8714318075309
EAN verpakking 8714318075316
Intrastat CBS code 39259010
Artikel ID N10865391
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productgroep Spouwankers en isolatiebevestiging
Productsoort Renovatieplug
Type 340210
Minimale bestelhoeveelheid 250 stuks
Verpakking Doos
Oppervlakte NY (nylon)
Afmeting 210 mm
Spouwmaat 150 mm
Kleur Zwart
Afmeting 2 Diameter 8 mm

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1