GB 103000 snelspanner voor randkist 300/600 mm VD - A18000794 - afbeelding 1
GB 103000 snelspanner voor randkist 300/600 mm VD - A18000794 - afbeelding 2
GB 103000 snelspanner voor randkist 300/600 mm VD - A18000794 - afbeelding 3

GB 103000 snelspanner voor randkist 300/600 mm VD 103000.0100

Artikelnummer: A18000794

  • Snelspanner
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 103000
  • 103000.0100
  • 8714318022686

van 1 € 106,96 per 100 stuks 0,19 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Snelspanner

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 103000

  • 103000.0100

  • 8714318022686

  • Een snelspanner is een in afstand verstelbare bevestiging voor het afspannen (schoren) van een metalen randkist aan de supporter/wapening van een breedplaatvloer

  • Oppervlaktebehandeling: VD

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 103000.0100
Alternatief artikelnummer leverancier 1030000100
EAN artikel 8714318022686
EAN verpakking 8714318126735
Intrastat CBS code 73084000
Artikel ID N10633186
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productgroep Ruwbouw en veiligheid
Productsoort Snelspanner
Type 103000
Minimale bestelhoeveelheid 100 stuks
Verpakking Doos
Oppervlakte VD (verzinkt draad)
Afmeting 300/600 mm

Aanbevolen producten

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1