GB 09676 balkdrager dubbel GBS-DB 96x196 d=... mm 1,5 mm SV - A18001090 - afbeelding 1
GB 09676 balkdrager dubbel GBS-DB 96x196 d=... mm 1,5 mm SV - A18001090 - afbeelding 2
GB 09676 balkdrager dubbel GBS-DB 96x196 d=... mm 1,5 mm SV - A18001090 - afbeelding 3

GB 09676 balkdrager dubbel GBS-DB 96x196 d=... mm 1,5 mm SV 09676.0001

Artikelnummer: A18001090

  • Balkdrager GBS-DB
  • GB Gebroeders Bodegraven
  • Type 09676
  • 09676.0001
  • 8714318017750

van 1 € 19,60 per stuk 2,18 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Productie op order, verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Balkdrager GBS-DB

  • Merk GB Gebroeders Bodegraven

  • Type 09676

  • 09676.0001

  • 8714318017750

  • Dubbele balkdrager, die over een moerbalk of hoofdraveelbalk wordt gehangen en vervolgens aan weerszijden in de rug van elke balkschoen wordt bevestigd zodat aan elke kant een dwarsbalk verbonden kan worden

  • Dit product wordt geleverd op bestelspecificatie ten aanzien van de afstand tussen de balkschoenen (dikte van de moerbalk) en is beschikbaar voor de gangbare kopmaten van geschaafd of ongeschaafd balkhout

  • Oppervlaktebehandeling: SV

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 09676.0001
Alternatief artikelnummer leverancier 96760001
EAN artikel 8714318017750
EAN verpakking 8714318017750
Intrastat CBS code 73269060
Artikel ID N10633003
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Gebroeders Bodegraven
EAN leverancier 8714318099992
Merk GB Gebroeders Bodegraven
Productgroep Houtverbindingen
Productsoort Balkdrager GBS-DB
Type 09676
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Uitvoering GBS-DB
Verpakking Stuk
Oppervlakte SV (sendzimir verzinkt)
Gatenpatroon 46/4-4/9-4/14 mm
Afmeting 96x196 d-maat opgeven, 60 tot en met 180 mm
Houtmaat 96x196 mm
Afmeting 2 1,5 mm

Aanbevolen producten

Leverancier

Gebroeders Bodegraven

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1