Ellen tochtprofiel slijtdorpel aluminium ARP-5 100 cm dorpel aluminium dicht - A51010095 - afbeelding 1
Ellen tochtprofiel slijtdorpel aluminium ARP-5 100 cm dorpel aluminium dicht - A51010095 - afbeelding 2
Ellen tochtprofiel slijtdorpel aluminium ARP-5 100 cm dorpel aluminium dicht - A51010095 - afbeelding 3

Ellen tochtprofiel slijtdorpel aluminium ARP-5 100 cm dorpel aluminium dicht 20700261

Artikelnummer: A51010095

  • Tochtprofiel
  • Ellen
  • Type ARP 5 100 Dorpel Dicht
  • 020700261
  • 8711286109227

van 1 € 82,71 per 10 stuks 1,46 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen
  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend

Beschrijving

  • Tochtprofiel

  • Merk Ellen

  • Type ARP 5 100 Dorpel Dicht

  • 020700261

  • 8711286109227

  • slijtdorpel voor naar buiten draaiende deuren

  • Er hoeft niet 6 mm afgehangen te worden

  • Voor

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 020700261
Alternatief artikelnummer leverancier 20700261
EAN artikel 8711286109227
Intrastat CBS code 76042990
Artikel ID N10002108
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Elton
EAN leverancier 8711286000012
Merk Ellen
Productgroep Opbouwprofielen aluminium
Productsoort Tochtprofiel
Type ARP 5 100 Dorpel Dicht
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Verpakking DHZ verpakt
Lengte 1000 mm
Verpakkingseenheid 10 stuks

Leverancier

Elton

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1