Dulimex DX 7595-24 staalkabelknipschaar 2-12 mm - A13003660 - afbeelding 1

Dulimex DX 7595-24 staalkabelknipschaar 2-12 mm 9.891759524

Article no.: A13003660

  • Staalkabel
  • Dulimex DX
  • Type 7595-24
  • 9.891759524
  • 8713138859298

van 1 € 119,55 per stuk 29,89 € off -20% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen

Beschrijving

  • Staalkabel
  • Merk Dulimex DX
  • Type 7595-24
  • 9.891759524
  • 8713138859298

Eigenschappen

Artikel ID 1757613
Artikelnummer leverancier 9.891759524
EAN artikel 8713138859298
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138859298
EAN ompak 8713138879296
Intrastat code 82032000
Leverancier Dulimex
Merk DX
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuks
Productgroep Staalkabelknipscharen
Productsoort Staalkabel
Type 7595-24
Voor kabel diameter 2 tot en met 12 mm

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1