Dulimex DX 7592-24 kettingknipschaar 1-10 mm - A13003661 - afbeelding 1
Dulimex DX 7592-24 kettingknipschaar 1-10 mm - A13003661 - afbeelding 2

Dulimex DX 7592-24 kettingknipschaar 1-10 mm 9.800759224

Article no.: A13003661

  • Kettingknipschaar
  • Dulimex DX
  • Type 7592-24
  • 9.800759224
  • 8713138842283

van 1 € 48,84 per stuk 8,62 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Soest
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 8 werkdagen

Beschrijving

  • Kettingknipschaar
  • Merk Dulimex DX
  • Type 7592-24
  • 9.800759224
  • 8713138842283

Eigenschappen

Artikel ID -
Artikelnummer leverancier 9.800759224
EAN artikel 8713138842283
EAN leverancier 8714140165254
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138842283
EAN ompak 8713138862281
Intrastat code 82032000
Lengte 625 mm
Leverancier Dulimex
Merk DX
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuks
Productgroep Ketting knipscharen
Productsoort Kettingknipschaar
Type 7592-24
Voor ketting diameter 1 tot en met 10 mm

Leverancier

Dulimex

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1