Dulimex DX 595-10120E aanlegring met moer M10x120 mm verzinkt - A30200843 - afbeelding 1
Dulimex DX 595-10120E aanlegring met moer M10x120 mm verzinkt - A30200843 - afbeelding 2
Dulimex DX 595-10120E aanlegring met moer M10x120 mm verzinkt - A30200843 - afbeelding 3

Dulimex DX 595-10120E aanlegring met moer M10x120 mm verzinkt 9.768595110

Artikelnummer: A30200843

  • Aanlegring
  • Dulimex DX
  • Type 595-10120E
  • 8713138765605
  • 9.768595110

van 1 € 23,96 per 10 stuks 0,27 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Voor bestellingen met groot volume of gewicht groter dan 25 kg kunnen additionele transportkosten, bovenop de transportkosten volgens de winkelwagen, worden berekend

Beschrijving

  • Aanlegring

  • Merk Dulimex DX

  • Type 595-10120E

  • 8713138765605

  • 9.768595110

  • Materiaal: staal

  • Finish: verzinkt

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 9.768595110
Alternatief artikelnummer leverancier 9768595110
EAN artikel 8713138765605
EAN minimale bestelhoeveelheid 8713138725609
EAN ompak 8713138785603
Intrastat CBS code 73181300
Artikel ID N10034537
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Dulimex
EAN leverancier 8714140165254
Merk Dulimex DX
Productgroep Aanlegringen metrische draad verzinkt
Productsoort Aanlegring
Type 595-10120E
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
H 120 mm
d M10
D 10 mm
Diameter 45 mm

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1