Berdal Premiumfol stadsuitloop waterkerende folie dakdoorvoer 60x100 mm 45 graden - A50200091 - afbeelding 1
Berdal Premiumfol stadsuitloop waterkerende folie dakdoorvoer 60x100 mm 45 graden - A50200091 - afbeelding 2

Berdal Premiumfol stadsuitloop waterkerende folie dakdoorvoer 60x100 mm 45 graden WKFEP600-0071

Artikelnummer: A50200091

  • EPDM accessoire
  • Premiumfol
  • Type Premiumfol EPDM dakdoorvoer
  • WKFEP600-0071
  • 8713331103976

van 1 € 46,89 per stuk 5,21 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM accessoire

  • Merk Premiumfol

  • Type Premiumfol EPDM dakdoorvoer

  • WKFEP600-0071

  • 8713331103976

  • Premiumfol EPDM assortiment

  • Waterkerende producten

  • EPDM stadsuitloop

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP600-0071
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP6000071
EAN artikel 8713331103976
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10783708
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Premiumfol
Productclassificatie Bouwproducten - Dakdoorvoeren - Dakdoorvoer
Productgroep Stadsuitloop
Productsoort EPDM accessoire
Type Premiumfol EPDM dakdoorvoer
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Breedte 60 mm
Lengte 100 mm
Aantal per doos 25 stuks
Hoek 45 graden

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1