Berdal Premiumfol HWA waterkerende folie dakdoorvoer 75 mm 90 graden - A50200082 - afbeelding 1
Berdal Premiumfol HWA waterkerende folie dakdoorvoer 75 mm 90 graden - A50200082 - afbeelding 2

Berdal Premiumfol HWA waterkerende folie dakdoorvoer 75 mm 90 graden WKFEP600-0030

Artikelnummer: A50200082

  • EPDM accessoire
  • Premiumfol
  • Type Premiumfol EPDM HWA dakdoorvoer
  • WKFEP600-0030
  • 8713331103754

van 1 € 30,15 per stuk 3,35 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM accessoire

  • Merk Premiumfol

  • Type Premiumfol EPDM HWA dakdoorvoer

  • WKFEP600-0030

  • 8713331103754

  • Premiumfol EPDM assortiment

  • Waterkerende producten

  • EPDM hemelwaterafvoeren

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP600-0030
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP6000030
EAN artikel 8713331103754
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10783699
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Premiumfol
Productclassificatie Bouwproducten - Dakdoorvoeren - Dakdoorvoer
Productgroep Hemelwaterafvoer
Productsoort EPDM accessoire
Type Premiumfol EPDM HWA dakdoorvoer
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Breedte 75 mm
Aantal per doos 40 stuks
Hoek 90 graden

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1