Berdal Premiumfol EPDM spuitpistool - A50200479 - afbeelding 1
Berdal Premiumfol EPDM spuitpistool - A50200479 - afbeelding 2

Berdal Premiumfol EPDM spuitpistool WKFEP400-0029

Artikelnummer: A50200479

  • EPDM spuitpistool
  • Premiumfol
  • Type Premiumfol EPDM spuitpistool
  • WKFEP400-0029
  • 8713331000183

van 1 € 298,88 per stuk 52,74 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM spuitpistool

  • Merk Premiumfol

  • Type Premiumfol EPDM spuitpistool

  • WKFEP400-0029

  • 8713331000183

  • Premiumfol EPDM assortiment

  • Waterkerende producten

  • EPDM Spuitpistool

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP400-0029
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP4000029
EAN artikel 8713331000183
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10783659
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Premiumfol
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Lijmgereedschappen - Lijmpistolen - Lijmpistool
Productgroep EPDM gereedschap
Productsoort EPDM spuitpistool
Type Premiumfol EPDM spuitpistool
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Breedte 18,5 cm
Lengte 16 cm
Hoogte 2 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1