Berdal Premiumfol EPDM folie 0,90x20 m x 0,5 mm - A50200239 - afbeelding 1
Berdal Premiumfol EPDM folie 0,90x20 m x 0,5 mm - A50200239 - afbeelding 2

Berdal Premiumfol EPDM folie 0,90x20 m x 0,5 mm WKFEP050-0090

Artikelnummer: A50200239

  • EPDM folie
  • Premiumfol
  • Type Premiumfol EPDM folie
  • WKFEP050-0090
  • 8713331351834

van 1 € 190,06 per stuk 33,54 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 13,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM folie

  • Merk Premiumfol

  • Type Premiumfol EPDM folie

  • WKFEP050-0090

  • 8713331351834

  • Premiumfol EPDM assortiment

  • Waterkerende producten

  • UV bestendig, waterkerend flexibel membraam verkrijgbaar in 3 diktes

  • Zeer eenvoudige verwerking door elastische eigenschappen

  • Toepasbaar als waterkering en ten behoeve van luchtdicht bouwen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP050-0090
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP0500090
EAN artikel 8713331351834
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10521433
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Premiumfol
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - EPDM-folie
Productgroep EPDM folies
Productsoort EPDM folie
Type Premiumfol EPDM folie
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Breedte 0,9 m
Lengte 20 m
Dikte 0,5 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1