Berdal Premiumfol Betaflex EPDM blad loodvervanger 0,25x10 m zwart - A50200576 - afbeelding 1
Berdal Premiumfol Betaflex EPDM blad loodvervanger 0,25x10 m zwart - A50200576 - afbeelding 2

Berdal Premiumfol Betaflex EPDM blad loodvervanger 0,25x10 m zwart WKFEP300-0250

Artikelnummer: A50200576

  • EPDM loodvervanger
  • Premiumfol
  • Type Premiumfol EPDM loodvervanger
  • WKFEP300-0250
  • 8713331360928

van 1 € 180,27 per stuk 31,81 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM loodvervanger

  • Merk Premiumfol

  • Type Premiumfol EPDM loodvervanger

  • WKFEP300-0250

  • 8713331360928

  • Premiumfol Betaflex loodvervanger voorzien van een aluminium strekmetaal

  • Premiumfol Betaflex loodvervanger is te gebruiken als waterkering bij gevels voor aansluiting gevel op platdak, bij onderdorpels en als vervanger voor spouwlood en voeglood

  • Bij gebruik voor aansluiting van een schoorsteen op een schuin dak en een dakraam op een pannendak dakkapel bevelen wij Fastflash (2e generatie) loodvervanger aan

  • Met in achtneming van de verwerkingsvoorschriften

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP300-0250
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP3000250
EAN artikel 8713331360928
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10783895
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Premiumfol
Productclassificatie Bouwproducten - Lood - Bladloodvervangers - Bladloodvervanger
Productgroep EPDM loodvervangers
Productsoort EPDM loodvervanger
Type Premiumfol EPDM loodvervanger
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Aantal per pallet 120 rollen
Breedte 0,25 m
Lengte 10 m

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1