Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 0,56x5 m terracotta - A50200376 - afbeelding 1
Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 0,56x5 m terracotta - A50200376 - afbeelding 2
Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 0,56x5 m terracotta - A50200376 - afbeelding 3

Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 0,56x5 m terracotta WKFEP250-0502

Artikelnummer: A50200376

  • EPDM loodvervanger
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash
  • WKFEP250-0502
  • 8713331002194

van 1 € 329,06 per stuk 58,07 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM loodvervanger

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash

  • WKFEP250-0502

  • 8713331002194

  • Pandser EPDM assortiment

  • Voor dak-, goot en gevel

  • De tweede generatie loodvervangers!

  • Volledig zelfklevende, zeer elastische en gebruiksvriendelijke loodvervanger

  • In 4 kleuren en 5 breedtes verkrijgbaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP250-0502
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP2500502
EAN artikel 8713331002194
Intrastat CBS code 76169100
Artikel ID N10730420
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Lood - Bladloodvervangers - Bladloodvervanger
Productgroep EPDM loodvervangers
Productsoort EPDM loodvervanger
Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Terracotta
Aantal per pallet 60 rollen
Breedte 0,56 m
Lengte 5 m
Aantal per doos 1 rol

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1