Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 0,37x5 m antraciet grijs - A50200367 - afbeelding 1
Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 0,37x5 m antraciet grijs - A50200367 - afbeelding 2
Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 0,37x5 m antraciet grijs - A50200367 - afbeelding 3

Berdal Pandser Fast Flash EPDM blad loodvervanger 0,37x5 m antraciet grijs WKFEP250-0373

Artikelnummer: A50200367

  • EPDM loodvervanger
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash
  • WKFEP250-0373
  • 8713331002163

van 1 € 217,58 per stuk 38,40 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM loodvervanger

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash

  • WKFEP250-0373

  • 8713331002163

  • Pandser EPDM assortiment

  • Voor dak-, goot en gevel

  • De tweede generatie loodvervangers!

  • Volledig zelfklevende, zeer elastische en gebruiksvriendelijke loodvervanger

  • In 4 kleuren en 5 breedtes verkrijgbaar

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP250-0373
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP2500373
EAN artikel 8713331002163
Intrastat CBS code 76169100
Artikel ID N10734034
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Lood - Bladloodvervangers - Bladloodvervanger
Productgroep EPDM loodvervangers
Productsoort EPDM loodvervanger
Type Pandser EPDM loodvervangers Fast Flash
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Antraciet
Aantal per pallet 96 rollen
Breedte 0,37 m
Lengte 5 m
Aantal per doos 1 rol

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1