Berdal Pandser EPDM loodvervanger 0,30x10 m zwart - A50200361 - afbeelding 1
Berdal Pandser EPDM loodvervanger 0,30x10 m zwart - A50200361 - afbeelding 2
Berdal Pandser EPDM loodvervanger 0,30x10 m zwart - A50200361 - afbeelding 3

Berdal Pandser EPDM loodvervanger 0,30x10 m zwart WKFEP300-1030

Artikelnummer: A50200361

  • EPDM loodvervanger
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM loodvervanger
  • WKFEP300-1030
  • 8713331041353

van 1 € 235,86 per stuk 41,62 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM loodvervanger

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM loodvervanger

  • WKFEP300-1030

  • 8713331041353

  • Pandser loodvervanger voorzien van een aluminium strekmetaal

  • Pandser loodvervanger is te gebruiken als waterkering bij gevels voor aansluiting gevel op platdak, bij onderdorpels en als vervanger voor spouwlood en voeglood

  • Bij gebruik voor aansluiting van een schoorsteen op een schuin dak en een dakraam op een pannendak dakkapel bevelen wij Pandser Fastflash (2e generatie) loodvervanger aan

  • Met in achtneming van de verwerkingsvoorschriften

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP300-1030
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP3001030
EAN artikel 8713331041353
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10469783
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Lood - Bladloodvervangers - Bladloodvervanger
Productgroep EPDM loodvervangers
Productsoort EPDM loodvervanger
Type Pandser EPDM loodvervanger
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Aantal per pallet 100 rollen
Breedte 0,3 m
Lengte 10 m

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1