Berdal Pandser EPDM folie 1,00x20 m x 0,5 mm - A50200163 - afbeelding 1
Berdal Pandser EPDM folie 1,00x20 m x 0,5 mm - A50200163 - afbeelding 2
Berdal Pandser EPDM folie 1,00x20 m x 0,5 mm - A50200163 - afbeelding 3

Berdal Pandser EPDM folie 1,00x20 m x 0,5 mm WKFEP050-1100

Artikelnummer: A50200163

  • EPDM folie
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM folie
  • WKFEP050-1100
  • 8713331040516

van 1 € 204,47 per stuk 36,08 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM folie

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM folie

  • WKFEP050-1100

  • 8713331040516

  • Pandser EPDM assortiment

  • Voor dak-, goot en gevel

  • UV bestendig, waterkerend flexibel membraam verkrijgbaar in 3 diktes

  • Zeer eenvoudige verwerking door elastische eigenschappen

  • Toepasbaar als waterkering en ten behoeve van luchtdicht bouwen

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP050-1100
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP0501100
EAN artikel 8713331040516
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N10598374
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - EPDM-folie
Productgroep EPDM folies
Productsoort EPDM folie
Type Pandser EPDM folie
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Breedte 1 m
Lengte 20 m
Dikte 0,5 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1