Berdal Pandser EPDM dakbedekking onderlaag 4,20 m x 1,20 mm per m2 - A50201110 - afbeelding 1
Berdal Pandser EPDM dakbedekking onderlaag 4,20 m x 1,20 mm per m2 - A50201110 - afbeelding 2

Berdal Pandser EPDM dakbedekking onderlaag 4,20 m x 1,20 mm per m2 WKFEP120-2243

Artikelnummer: A50201110

  • EPDM dakbedekking
  • Pandser
  • Type Pandser EPDM dakbedekking
  • WKFEP120-2243
  • 8713331016108

van 1 € 27,75 per meter 2,25 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • EPDM dakbedekking

  • Merk Pandser

  • Type Pandser EPDM dakbedekking

  • WKFEP120-2243

  • 8713331016108

  • Pandser EPDM assortiment

  • Voor dak-, goot en gevel

  • UV bestendig, hoog elastische, weekmaker vrije dakbedekking

  • Wortelvast en geschikt voor daktuinen en funderingen

  • B(roof)t1 gecertificeerd en toepasbaar als waterkerende laag voor platte daken

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP120-2243
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP1202243
EAN artikel 8713331016108
Intrastat CBS code 39219090
Artikel ID N11039791
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie Bouwproducten - Dakbedekkingen - Dakbedekkingen onderlagen - Onderlaag EPDM
Productgroep EPDM dakbedekking
Productsoort EPDM dakbedekking
Type Pandser EPDM dakbedekking
Minimale bestelhoeveelheid 1 meter
Kleur Zwart
Breedte 4,2 m
Lengte 1 m
Dikte 1,20 mm
Verkoopeenheid Vierkante meter

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1