Berdal Pandser buitenhoek standaard daktrim 35x35 mm - A50201093 - afbeelding 1
Berdal Pandser buitenhoek standaard daktrim 35x35 mm - A50201093 - afbeelding 2

Berdal Pandser buitenhoek standaard daktrim 35x35 mm WKFEP201-0031

Artikelnummer: A50201093

  • Dak-kraal trim
  • Pandser
  • Type Pandser dak-kraal trim
  • WKFEP201-0031
  • 8713331014395

van 1 € 128,05 per 10 stuks 2,26 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Dak-kraal trim

  • Merk Pandser

  • Type Pandser dak-kraal trim

  • WKFEP201-0031

  • 8713331014395

  • Pandser Aluminium daktrimmen voor een perfecte dakrandafwerking

  • Pandser Standaard daktrimmen zijn geschikt voor bitumen dakbedekking, Pandser EPDM daktrimmen voor EPDM dakbedekking

  • Beide types zijn zowel leverbaar in een standaard- als in een speciale kraaltrim uitvoering

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier WKFEP201-0031
Alternatief artikelnummer leverancier WKFEP2010031
EAN artikel 8713331014395
Intrastat CBS code 76042990
Artikel ID N11006858
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Pandser
Productclassificatie IJzerwaren - Profielen - Bouwprofielen - Dakrandprofielen - Dakrandprofiel
Productgroep Dak-kraal trimmen
Productsoort Dak-kraal trim
Type Pandser dak-kraal trim
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Gewicht 235 g
Breedte 500 mm
Lengte 500 mm
Hoogte 35 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1