Berdal Gripline-O specie kuip 45 L zwart 4 grepen L-Scala hijsbeugel - A50200514 - afbeelding 1
Berdal Gripline-O specie kuip 45 L zwart 4 grepen L-Scala hijsbeugel - A50200514 - afbeelding 2
Berdal Gripline-O specie kuip 45 L zwart 4 grepen L-Scala hijsbeugel - A50200514 - afbeelding 3
Berdal Gripline-O specie kuip 45 L zwart 4 grepen L-Scala hijsbeugel - A50200514 - afbeelding 4

Berdal Gripline-O specie kuip 45 L zwart 4 grepen L-Scala hijsbeugel KUI00450-0501

Artikelnummer: A50200514

  • O-Line kuip
  • Gripline
  • Type Kuip Gripline-O Original
  • KUI00450-0501
  • 8713331610115

van 1 € 27,74 per stuk 3,08 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • O-Line kuip

  • Merk Gripline

  • Type Kuip Gripline-O Original

  • KUI00450-0501

  • 8713331610115

  • Gripline Original

  • Breed assortiment emmers, kuipen en bakken

  • Voorzien van 4 ergonomische handgrepen en literscala

  • Voorzien van Der Blaue Engel en TÜV-GS certificering

  • Uniforme uitstraling en afwerking

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier KUI00450-0501
Alternatief artikelnummer leverancier KUI004500501
EAN artikel 8713331610115
Intrastat CBS code 39231090
Artikel ID N10020965
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Metselgereedschappen - Speciekuipen - Speciekuip
Productgroep O-Line kuipen
Productsoort O-Line kuip
Type Kuip Gripline-O Original
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
L-scala Ja
Kleur Zwart
Inhoud 45 L
Aantal per pallet 150 stuks
Hoogte 32 cm
Diameter (top) 51,1 cm
Diameter (bodem) 38,5 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1