Berdal Gripline-O specie kuip 30 L MF naturel druk L-Scala met EAN - A50201171 - afbeelding 1
Berdal Gripline-O specie kuip 30 L MF naturel druk L-Scala met EAN - A50201171 - afbeelding 2

Berdal Gripline-O specie kuip 30 L MF naturel druk L-Scala met EAN KUI00300-1101

Artikelnummer: A50201171

  • O-Line kuip
  • Gripline
  • Type Kuip Gripline O-Line Original
  • KUI00300-1101
  • 8713331006000

van 1 € 141,83 per 10 stuks 2,50 € off -15% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • O-Line kuip

  • Merk Gripline

  • Type Kuip Gripline O-Line Original

  • KUI00300-1101

  • 8713331006000

  • Gripline Original

  • Breed assortiment emmers, kuipen en bakken

  • Specifiek voor toepassing als mengkuip

  • Bedrukking bedrijfslogo op aanvraag

  • Uniforme uitstraling en afwerking

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier KUI00300-1101
Alternatief artikelnummer leverancier KUI003001101
EAN artikel 8713331006000
Intrastat CBS code 39231090
Artikel ID N11082769
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Metselgereedschappen - Speciekuipen - Speciekuip
Productgroep O-Line kuipen
Productsoort O-Line kuip
Type Kuip Gripline O-Line Original
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Kleur Naturel
Inhoud 30 L
Aantal per pallet 96 stuks
Hoogte 42,4 cm
Diameter (top) 39 cm
Diameter (bodem) 31 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1