Berdal Gripline-L 12 L bouwemmer wit knopbeugel L-Scala - A50200484 - afbeelding 1
Berdal Gripline-L 12 L bouwemmer wit knopbeugel L-Scala - A50200484 - afbeelding 2
Berdal Gripline-L 12 L bouwemmer wit knopbeugel L-Scala - A50200484 - afbeelding 3
Berdal Gripline-L 12 L bouwemmer wit knopbeugel L-Scala - A50200484 - afbeelding 4

Berdal Gripline-L 12 L bouwemmer wit knopbeugel L-Scala EMM00120-6950

Artikelnummer: A50200484

  • L-Line emmer
  • Gripline
  • Type Emmer Gripline-L Special
  • EMM00120-6950
  • 8713331001661

van 1 € 46,06 per 10 stuks 0,51 € off -10% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • L-Line emmer

  • Merk Gripline

  • Type Emmer Gripline-L Special

  • EMM00120-6950

  • 8713331001661

  • Gripline Specials

  • Diverse varianten en specials in emmers, kuipen en bakken

  • Bouwemmer voorzien van knopbeugel en literscala

  • In diverse kleuren leverbaar

  • Voorzien van TÜV-GS certificering

  • Bedrukking op aanvraag mogelijk

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier EMM00120-6950
Alternatief artikelnummer leverancier EMM001206950
EAN artikel 8713331001661
Intrastat CBS code 39239000
Artikel ID N10783621
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Metselgereedschappen - Bouwemmers - Bouwemmer
Productgroep L-Line emmers
Productsoort L-Line emmer
Type Emmer Gripline-L Special
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
L-scala Ja
Kleur Wit
Inhoud 12 L
Aantal per pallet 600 stuks
Hoogte 25,4 cm
Diameter (top) 31,5 cm
Diameter (bodem) 24,5 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1