Berdal Gripline kniebeschermer elastische riem 320 mm set 10 stuks - A50201160 - afbeelding 1
Berdal Gripline kniebeschermer elastische riem 320 mm set 10 stuks - A50201160 - afbeelding 2

Berdal Gripline kniebeschermer elastische riem 320 mm set 10 stuks RBP10400-0120

Artikelnummer: A50201160

  • Kniebeschermer riem
  • Gripline
  • Type Gripline Harmonica kniebeschermer riem
  • RBP10400-0120
  • 8713331012520

van 1 € 16,88 per set 1,37 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Kniebeschermer riem

  • Merk Gripline

  • Type Gripline Harmonica kniebeschermer riem

  • RBP10400-0120

  • 8713331012520

  • Gripline kniebeschermers en accessoires

  • Vertrouwde en hoogwaardige Berdal kwaliteit

  • Gripline accessoires

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier RBP10400-0120
Alternatief artikelnummer leverancier RBP104000120
EAN artikel 8713331012520
Intrastat CBS code 40159000
Artikel ID N10972904
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Kleding en Veiligheid - Lichaamsdelenbescherming - Kniebeschermers - Kniebeschermer toebehoren
Productgroep Kniebeschermers
Productsoort Kniebeschermer riem
Type Gripline Harmonica kniebeschermer riem
Minimale bestelhoeveelheid 1 set
Kleur Blauw
Breedte 27 mm
Lengte 320 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1