Berdal Gripline-F Flextub specie kuip 42 L rood - A50200535 - afbeelding 1
Berdal Gripline-F Flextub specie kuip 42 L rood - A50200535 - afbeelding 2

Berdal Gripline-F Flextub specie kuip 42 L rood KUI50420-4001

Artikelnummer: A50200535

  • F-Line kuip
  • Gripline
  • Type Kuip Gripline-F Special
  • KUI50420-4001
  • 8713331200040

van 1 € 18,05 per stuk 1,46 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • F-Line kuip

  • Merk Gripline

  • Type Kuip Gripline-F Special

  • KUI50420-4001

  • 8713331200040

  • Gripline Specials

  • Diverse varianten en specials in emmers, kuipen en bakken

  • Voorzien van 2 handgrepen voor professioneel gebruik

  • Flexibele Emmer, op aanvraag leverbaar in 16 kleuren

  • Getest op een draaglast van 65 kg per handvat

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier KUI50420-4001
Alternatief artikelnummer leverancier KUI504204001
EAN artikel 8713331200040
Intrastat CBS code 39249000
Artikel ID N10783600
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Facilitair - Logistiek - Opbergmaterialen - Opslagbakken - Opslagbak - Kuip
Productgroep F-Line kuipen
Productsoort F-Line kuip
Type Kuip Gripline-F Special
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Rood
Inhoud 42 L
Aantal per pallet 400 stuks
Hoogte 37 cm
Diameter (top) 44 cm
Diameter (bodem) 35 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1