Berdal Gripline deurbuffer rubber 75 mm grijs - A50200013 - afbeelding 1
Berdal Gripline deurbuffer rubber 75 mm grijs - A50200013 - afbeelding 2

Berdal Gripline deurbuffer rubber 75 mm grijs RBP07500-0001

Artikelnummer: A50200013

  • Deurbuffer
  • Gripline
  • Type Gripline deurbuffer grijs
  • RBP07500-0001
  • 8713331244921

van 1 € 10,63 per 5 stuks 0,11 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Deurbuffer

  • Merk Gripline

  • Type Gripline deurbuffer grijs

  • RBP07500-0001

  • 8713331244921

  • Gripline Deurbuffers

  • Glad afgewerkt en solide van kwaliteit

  • Verkrijgbaar in 5 formaten en 5 kleuren

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier RBP07500-0001
Alternatief artikelnummer leverancier RBP075000001
EAN artikel 8713331244921
Intrastat CBS code 40169997
Artikel ID N10000198
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper - Deurbuffer rubber
Productgroep Deurbuffers
Productsoort Deurbuffer
Type Gripline deurbuffer grijs
Minimale bestelhoeveelheid 5 stuks
Kleur Grijs
Aantal per doos 25 stuks
Hoogte 75 mm
Diameter (bodem) 40 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1