Berdal Gripline deurbuffer rubber 50 mm wit - A50200026 - afbeelding 1
Berdal Gripline deurbuffer rubber 50 mm wit - A50200026 - afbeelding 2

Berdal Gripline deurbuffer rubber 50 mm wit RBP05000-1001

Artikelnummer: A50200026

  • Deurbuffer
  • Gripline
  • Type Gripline deurbuffer wit
  • RBP05000-1001
  • 8713331229058

van 1 € 1,86 per stuk Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Deurbuffer

  • Merk Gripline

  • Type Gripline deurbuffer wit

  • RBP05000-1001

  • 8713331229058

  • Gripline Deurbuffers

  • Glad afgewerkt en solide van kwaliteit

  • Verkrijgbaar in 5 formaten en 5 kleuren

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier RBP05000-1001
Alternatief artikelnummer leverancier RBP050001001
EAN artikel 8713331229058
Intrastat CBS code 40169997
Artikel ID N10000220
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper - Deurbuffer rubber
Productgroep Deurbuffers
Productsoort Deurbuffer
Type Gripline deurbuffer wit
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Wit
Aantal per doos 40 stuks
Hoogte 50 mm
Diameter (bodem) 40 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1