Berdal Gripline deurbuffer rubber 25 mm wit - A50200024 - afbeelding 1
Berdal Gripline deurbuffer rubber 25 mm wit - A50200024 - afbeelding 2

Berdal Gripline deurbuffer rubber 25 mm wit RBP02500-1001

Artikelnummer: A50200024

  • Deurbuffer
  • Gripline
  • Type Gripline deurbuffer wit
  • RBP02500-1001
  • 8713331228419

van 1 € 11,19 per 10 stuks 0,09 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 3 tot 6 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan alleen in (een veelvoud van) de aangegeven minimale bestelhoeveelheden worden besteld en niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Deurbuffer

  • Merk Gripline

  • Type Gripline deurbuffer wit

  • RBP02500-1001

  • 8713331228419

  • Gripline Deurbuffers

  • Glad afgewerkt en solide van kwaliteit

  • Verkrijgbaar in 5 formaten en 5 kleuren

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier RBP02500-1001
Alternatief artikelnummer leverancier RBP025001001
EAN artikel 8713331228419
Intrastat CBS code 40169997
Artikel ID N10000219
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Deurstoppers - Deurstopper - Deurbuffer rubber
Productgroep Deurbuffers
Productsoort Deurbuffer
Type Gripline deurbuffer wit
Minimale bestelhoeveelheid 10 stuks
Kleur Wit
Aantal per doos 100 stuks
Hoogte 25 mm
Diameter (bodem) 30 mm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1