Berdal Gripline-D specie kuip 90 L zwart 4 grepen L-Scala - A50200510 - afbeelding 1
Berdal Gripline-D specie kuip 90 L zwart 4 grepen L-Scala - A50200510 - afbeelding 2
Berdal Gripline-D specie kuip 90 L zwart 4 grepen L-Scala - A50200510 - afbeelding 3
Berdal Gripline-D specie kuip 90 L zwart 4 grepen L-Scala - A50200510 - afbeelding 4

Berdal Gripline-D specie kuip 90 L zwart 4 grepen L-Scala KUI00900-4001

Artikelnummer: A50200510

  • D-Line kuip
  • Gripline
  • Type Kuip Gripline-D Durable
  • KUI00900-4001
  • 8713331003320

van 1 € 11,54 per stuk 0,94 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • D-Line kuip

  • Merk Gripline

  • Type Kuip Gripline-D Durable

  • KUI00900-4001

  • 8713331003320

  • Gripline Durable

  • De nieuwste lijn met emmers, kuipen en bakken

  • Voorzien van 4 ergonomische handgrepen en literscala

  • Voorzien van Der Blaue Engel en TÜV-GS certificering

  • Fraaie afwerking, minder geur en betere handling

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier KUI00900-4001
Alternatief artikelnummer leverancier KUI009004001
EAN artikel 8713331003320
Intrastat CBS code 39231090
Artikel ID N10783613
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Metselgereedschappen - Speciekuipen - Speciekuip
Productgroep D-Line kuipen
Productsoort D-Line kuip
Type Kuip Gripline-D Durable
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Zwart
Inhoud 90 L
Aantal per pallet 180 stuks
Hoogte 35 cm
Diameter (top) 65 cm
Diameter (bodem) 54,5 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1