Berdal Gripline-D specie bak 65 L zwart 4 handgrepen L-Scala - A50200541 - afbeelding 1
Berdal Gripline-D specie bak 65 L zwart 4 handgrepen L-Scala - A50200541 - afbeelding 2

Berdal Gripline-D specie bak 65 L zwart 4 handgrepen L-Scala speciebak00650-4001

Artikelnummer: A50200541

  • D-Line bak
  • Gripline
  • Type Bak Gripline-D Durable
  • BAK00650-4001
  • 8713331003375

van 1 € 10,48 per stuk 0,55 € off -5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • D-Line bak

  • Merk Gripline

  • Type Bak Gripline-D Durable

  • BAK00650-4001

  • 8713331003375

  • Gripline Durable

  • De nieuwste lijn met emmers, kuipen en bakken

  • Voorzien van 4 ergonomische handgrepen en literscala

  • Voorzien van Der Blaue Engel en TÜV-GS certificering

  • Fraaie afwerking, minder geur en betere handling

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier BAK00650-4001
Alternatief artikelnummer leverancier BAK006504001
EAN artikel 8713331003375
Intrastat CBS code 39231090
Artikel ID N10783612
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Gripline
Productclassificatie Gereedschappen - Handgereedschappen - Metselgereedschappen - Speciekuipen - Speciebak
Productgroep D-Line bakken
Productsoort D-Line bak
Type Bak Gripline-D Durable
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
L-scala Ja
Kleur Zwart
Inhoud 65 L
Aantal per pallet 210 stuks
Hoogte 29 cm
Lengte (top) 72,5 cm
Lengte (bodem) 63 cm
Breedte (top) 38,5 cm
Breedte (bodem) 29 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1