Berdal Foliefol verkeers kegel 50 cm oranje - A50200431 - afbeelding 1
Berdal Foliefol verkeers kegel 50 cm oranje - A50200431 - afbeelding 2

Berdal Foliefol verkeers kegel 50 cm oranje VHP10350-0020

Artikelnummer: A50200431

  • Verkeerskegel
  • Foliefol
  • Type Verkeerskegel
  • VHP10350-0020
  • 8713331740881

van 1 € 15,68 per stuk 1,27 € off -7,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Verkeerskegel

  • Merk Foliefol

  • Type Verkeerskegel

  • VHP10350-0020

  • 8713331740881

  • Foliefol verkeerskegels zijn standaard verkrijgbaar in 2 formaten en 2 kleuren

  • Stevige kwaliteit

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier VHP10350-0020
Alternatief artikelnummer leverancier VHP103500020
EAN artikel 8713331740881
Intrastat CBS code 39041000
Artikel ID N10021001
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Facilitair - Logistiek - Afbakeningsmiddelen - Afbakeningsmiddelen - Verkeerskegel
Productgroep Verkeerskegels
Productsoort Verkeerskegel
Type Verkeerskegel
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Kleur Oranje
Aantal per pallet 250 stuks
Breedte 28 cm
Lengte 28 cm
Hoogte 50 cm

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1