Berdal Foliefol Top dak- en wandfolie vochtregulerend 1,50x50 m - A50200292 - afbeelding 1
Berdal Foliefol Top dak- en wandfolie vochtregulerend 1,50x50 m - A50200292 - afbeelding 2
Berdal Foliefol Top dak- en wandfolie vochtregulerend 1,50x50 m - A50200292 - afbeelding 3

Berdal Foliefol Top dak- en wandfolie vochtregulerend 1,50x50 m DWF10150-0010

Artikelnummer: A50200292

  • Dak- en wandfolie
  • Foliefol
  • Type Foliefol Top dak- en wandfolie vochtregulerend
  • DWF10150-0010
  • 8713331351377

van 1 € 90,26 per stuk 12,89 € off -12,5% Incl. 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 Incl. 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk Incl. 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Beschrijving

  • Dak- en wandfolie

  • Merk Foliefol

  • Type Foliefol Top dak- en wandfolie vochtregulerend

  • DWF10150-0010

  • 8713331351377

  • De Foliefol Top folies houden vanwege de dampremmende werking isolatiemateriaal droog

  • Dit zorgt er weer voor dat het langer meegaat en beter warmte vasthoudt

  • De Foliefol Top serie bestaat uit dampremmende, gewapende LPDE folies en dampdichte, gewapende aluminiumfolies (Foliefol Top Alu)

  • Foliefol Top is:

  • Geschikt voor de warme binnenzijde

  • Dampremmend (Top) of dampdicht (Top Alu)

  • Gemaakt van LDPE (Top) of aluminiumfolie (Top Alu)

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier DWF10150-0010
Alternatief artikelnummer leverancier DWF101500010
EAN artikel 8713331351377
Intrastat CBS code 59039099
Artikel ID N10020981
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Berdal Rubber en Plastics
EAN leverancier 8713331000008
Merk Foliefol
Productclassificatie Bouwproducten - Folies - Bouwfolies - Folie vochtregulerend
Productgroep Dak- en wandfolies
Productsoort Dak- en wandfolie
Type Foliefol Top dak- en wandfolie vochtregulerend
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Aantal per pallet 50 rollen
Breedte 1,5 m
Lengte 50 m

Leverancier

Berdal Rubber en Plastics - online kopen bij About DIY

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1